❤️“Я тебе люблю”
Важливо зрозуміти простий факт: якщо дитина виросла в обстановці любові, все це позначиться на її майбутньому.

❤️ “Я рада, що ти в мене є”
Цю фразу потрібно говорити своїй дитині регулярно. Бажано фізично підтверджувати свої слова обіймами чи поцілунками.

❤️“Дуже дякую”
Слова подяки – це найпростіше, що може сказати доросла людина аби підтримати в дитині відчуття її значущості.

❤️“Я тобі довіряю”
Довіра грає ключове значення у вихованні. Якщо дитина перестає довіряти своїм батькам, вона ніколи не буде з ними ділитися особистим. Довірчі стосунки треба налагоджувати із самого дитинства.

❤️“Ти в мене дуже розумний”
Не всі діти мають гарні знання або навички. Також на їхню адресу часто звучить критика, яка залишає свій слід. Завдання батьків – підтримувати свою дитину та говорити хороші слова.

❤️“Я тобі вірю”
Дітям важливо відчувати, що їм вірять і навіть дослухаються до їхньої думки.