В закладі дошкільної освіти станом на 1 вересня 2023 року функціонує одна інклюзивна група: старша група № 3 «Акварельки». Інклюзивною формою навчання наразі охоплено 3 дітей.

Після перепрофілювання групи загального розвитку на інклюзивну, до штатного розпису введено ставку асистента вихователя. У закладі облаштована ресурсна кімната, а в групі сенсорні осередки.

З метою забезпечення вільного доступу до якісної освіти дітей адміністрацією закладу створена команда психолого-педагогічного супроводу, розроблені індивідуальні програми розвитку для кожної дитини з ООП. З дітьми працюють спеціалісти: практичний психолог, музичний керівник, вчитель логопед, дефектолог.

В створеному педагогами середовищі діти з особливими освітніми потребами отримують багато можливостей для соціальної взаємодії зі своїми ровесниками.