Назарчук Ніна Прокофіївна

Завідувач дитячого садка, відмінник народної освіти України, нагороджена нагрудним знаком "Софія Русова". 43 роки вона присвятила педагогічній діяльності.

Інтелігентна, освітчена, щира людина; уміє підібрати „ключик" як до дитячих, так і до дорослих сердець. Грамотний, ерудований, вимогливий до себе та інших педагог.

Уміло здійснює керівництво виховною, освітньою діяльністю педагогічного колективу дошкільного закладу. Творчо і професійно організовує педагогічний процес та методичну роботу з педагогами, забезпечує високу матеріально-технічну базу та найсприятливіші умови для навчально-виховного процесу. Володіє ефективними методами,  психолого - педагогічними знаннями, інноваційними технологіями, має власні методичні розробки. Дотримується в роботі принципу гуманізації та психологізації,  вирізняється загальною культурою та моральними якостями.

Петрова Ірина Святославівна

Вихователь-методист дошкільного навчального закладу.

Вища освіта, загальний педагогічний стаж 15 років. На даній посаді працює з 2016 року.

Педагогічне кредо "Люблю дітей, навчаю їх любити, бо без любові  важко жити!"

Дмитриченко Лілія Юріївна

Вихователь-методист дошкільного навчального закладу. На даній посаді працює з 2013 року. Загальний педагогічний стаж становить 9 років. Має вищу дошкільну освіту.

Лілія Юріївна організовує методичну роботу, контролює навчально-виховний процес в закладі.

Методична робота в нашому дитячому садочку - це комплексний процес, у ході якого здійснюється практичне навчання педагогічних працівників ефективним формам і методам роботи з дітьми. Методична робота з педагогічними кадрами проводиться на високому рівні, використовуються різноманітні форми роботи з вихователями з метою підвищення їх педагогічної майстерності.